Par projektu

Dzīve Ezerjuglā ir kā atpūta pašiem uz savas salas mežu ielokā, vērojot, kā ezers spoguļo gadalaiku maiņas.

Tas ir namu kvartāls ar pilsētas sirdspukstiem un kūrorta nesteidzīgo dienas plūdumu.

Icon of waves
Ezers 50 metru no mājas

Ezerjuglas komplekss robežojas ar plašu Juglas ezera piekrasti, kur 2500 m2 platībā plānots ierīkot labiekārtotu pludmali ar pārģērbšanās kabīnēm.

Icon of trees
Plašs mežs un svaigs gaiss

Juglas ezera krasts ir ūdeņiem bagāta teritorija vienā no zaļākajiem Rīgas rajoniem, kur saspringtas dienas izskaņā piedzīvot dabas tuvumu.

Icon of pin
Ideāla lokācija, viss blakus

Lieliska satiksme, ērta infrastruktūra un tikai pusstunda līdz pilsētas centram, bet ēku pirmajos stāvos iedzīvotāju ērtībām – nelielas komercplatības pakalpojumiem un tirdzniecībai.

Perfekta atrašanās vieta

Attālumi braucot ar mašīnu

  • 24 km līdz lidostai “Rīga”
  • 24 km līdz jūrai
  • 10 km līdz pilsētas centram
  • 700 m līdz pārtikas veikalam
  • 1,4 km līdz skolai
  • 1,7 km līdz bērnudārzam

Ikdienas pieturvietas, jūra, kur vakarā izvēdināt galvu, centrs ar pilsētas trauksmaino ritmu vai lidosta jaunam atspērienam – no Ezerjuglas kompleksa īsā laikā iespējams nokļūt visur, kur vien vēlaties.

Dzīvokļi

Ezerjugla ir jūsu jaunās mājas Juglas ezera krastā. Šeit daba patiešām ienāk pilsētā: ļaujot aizmirst par pilsētas kņadu, no logiem un balkoniem paveras skaists skats uz zaļo pagalmu un Juglas ezeru.

Ezerjugla ir astoņas četrstāvu ēkas labiekārtotā, drošā teritorijā. Te pieejami divistabu un trīsistabu dzīvokļi, vairums – ar plašiem balkoniem. Jūsu automašīna pēc ceļojuma atpūtīsies kādā no 535 virszemes (5 000 EUR) vai pazemes (12 000 EUR) autostāvvietām, bet pārdomāti izbūvēta ceļu infrastruktūra un blakus esošās sabiedriskā transporta pieturas ļaus ērti nokļūt jebkurā galamērķī.

Komforts un elegance iedzīvotāju ērtībām

Dzīvokļi Ezerjuglā tiek piedāvāti ar pilnu apdari, lai iemītnieki varētu bez rūpēm iekārtoties jaunajā mājvietā. Visos dzīvokļos iebūvēti trīs stiklu pakešu logi un 13,3 mm biezs trīs slāņu parkets ar 2,7 mm virsējo slāni – pusmatētu ozolu Balticwood Oak Cottage. Visas durvis ir balti krāsotas, savukārt ārdurvis – finierētas. Vannistabas aprīkotas ar Gustavsberg santehniku, Salsa Biston vannām ar priekšējo paneli, kā arī austriešu zīmola Eisl ūdens krāniem un dušām. Sienu un apsildāmo grīdu noformējumu caurvij itāļu elegance ar Itālijā ražotām flīzēm Idea ceramica gaišos, vieglos toņos. Dzīvokļos, kur paredzēti divi sanitārie mezgli, aprīkots viens no tiem, otrs izbūvēts kā garderobe ar ūdens un kanalizācijas ievadiem.

Arhitekti

Dzīvojamā kompleksa Ezerjugla projektu izstrādājis arhitektūras un projektēšanas uzņēmums SIA Zenico Projekts, kuri dzīvokļu un biroja ēkas rada kopš 1995. gada. Zenico Projekts komandu veido sertificēti arhitekti ar lielu pieredzi projektēšanā, projektu vadībā un autoruzraudzībā. Gadiem veidotās partnerattiecības ar kompetentiem būvniecības projektēšanas speciālistiem ļauj nodrošināt pilnu projekta ciklu – no pirmsprojekta analīzes līdz ekspluatācijas rasējumiem būvniecības gaitā. Zenico Projekts ēkas jau līdz ar pirmajām skicēm iegūst telpisku apveidu – uzņēmums projektēšanas darbus veic 3D vidē.

Uzņēmuma vizītkartes Rīgā ir Swedbank galvenā ēka Ķīpsalā, Rietumu bankas galvenā ēka, uzņēmuma Mikrotīkls birojs VEF teritorijā, viesnīca Avalon Vecrīgā, dzīvojamā ēka Strēlnieku ielā 7 un biroju ēka Pērnavas ielā 83.

Ar cieņu pret vidi un cilvēkiem

Ezerjuglas kompleksa vēriens ir Rīgai netipisks: tas tiek īstenots vienā kārtā, tāpēc uzreiz pēc kompleksa nodošanas iedzīvotājiem būs pieejama visa plašā teritorija ar pilnīgu arhitektoniski telpisko veidolu un pabeigtu labiekārtojumu, izvairoties no būvdarbu trokšņiem un putekļiem.

Ēku projektēšanā un būvniecībā izmantotas kvalitatīvas un ilgmūžīgas inženiersistēmas, labiekārtojuma elementi, segumi un materiāli.

Lieliska dzīvesvieta jūsu ģimenei

Šeit sadzīvo visas paaudzes un dažādi temperamenti. Netālu atrodas bērnudārzs, skola un veikali. Kompleksa teritorijā iekārtoti vairāki bērnu rotaļu laukumi, kur doties aizraujošos piedzīvojumos kopā ar draugiem. 5000 m2 plašajā ainaviskajā zonā ar soliņiem un atpūtas zviļņiem var atjaunot iztukšotos enerģijas krājumus vai izbaudīt siltas vasaras novakares. Bet sportiska dzīvesveida cienītājus gaida vairāk nekā 600 m2 plaša aktīvā sporta zona ar āra trenažieriem, skriešanas celiņiem un konstrukciju skrituļdēļu piekritējiem.

Un sava stāvvieta – arī pašiem mazākajiem: vairākās sekcijās pie kāpņu telpām pirmajā stāvā paredzētas ratiņu novietnes.