Tavas mājas ezera krastā

Vide mierīgākam pilsētas ritmam Murjāņu ielā 151. Tver dabas mieru ekskluzīvā mājokļu kompleksā ezera krastā. Savukārt pilsētas sniegtās iespējas saņem tepat – vien rokas stiepiena attālumā.

Ezerjugla – unikāls astoņu namu kvartāls, kas atrodas vienā no zaļākajiem Rīgas rajoniem, Juglas ezera krastā.

Icon of waves
Ezers un mežs 50m attālumā

Plaša Juglas ezera piekraste – 2500 m2 platībā pieejama labiekārtota pludmale un pārģērbšanās kabīnes kompleksa iemītniekiem un kaimiņiem. Dzīve vēl tuvāk dabai!

Icon of trees
Izsmalcinātas vides dizains

Vērienīgākais dzīvojamais projekts, kas realizēts vienā kārtā. Labiekārtota teritorija, biznesa klases apdare, sarkankoka soli un zviļņi, nerūsējošā tērauda spēļu laukumi, ekskluzīvi apgaismojuma elementi un savs privātais kanāls.

Icon of pin
Vide Tavam ritmam

Ērta satiksme, pārdomāta infrastruktūra tikai 20min attālumā no pilsētas centra. Atgriežoties mājās, ērti novieto auto sev rezevētajā autostāvvietā.

Infrastruktūra

 • Vairāk nekā 530 dzīvokļu 46–83 m2 platībā
 • 227 virzszemes un 258 pazemes autostāvvietas
 • 600 m2 plaša aktīvā sporta zona
 • 5000 m2 plaša ainaviskā zona
 • 2500 m2 plaša labiekārtota pludmale

Viss nepieciešamais – Tev blakus!

Ikdienas pieturvietas, jūra siltā vasaras pievakarē, nerimstošais pilsētas ritmu vai lidosta jaunam atspērienam – ērti nokļūsti tur, kur vēlies!

 • Icon of waves 0min līdz ezeram
 • Icon of waves 2min līdz pārtikas veikalam
 • Icon of waves 5min līdz skolai un bērnudārzam
 • Icon of waves 20min līdz pilsētas centram
 • Icon of waves 20min līdz jūrai
 • Icon of waves 1,7 km līdz bērnudārzam

Ezera krasta burvība aiz istabas loga

Ezerjugla ir kas vairāk par nekustamā īpašuma projektu – šeit daba patiešām ienāk mājās, ļaujot aizmirst par pilsētas kņadu. Te no logiem veries dzirdā Juglas ezera skatā un baudi ikdienu labiekārtotā pagalmā. Laiski atpūties pie privātā kanāla, kas savienots ar Juglas ezeru – ar skatu uz ūdeni izvietoti sarkankoka zviļņi saulainām vasaras pēcpusdienām vai agrai rīta kafijas pauzei.

Pie mums pieejami divistabu un trīsistabu dzīvokļi, vairums – ar plašiem balkoniem. Jūsu automašīnai atradīsies droša vieta kādā no virszemes vai pazemes autostāvvietām, bet pārdomāti izbūvēta ceļu infrastruktūra un blakus esošās sabiedriskā transporta pieturas ļaus ērti nokļūt jebkurā galamērķī.

Komforts un elegance ikvienam

 • Dzīvokļi pieejami ar pilnu apdari, lai Tu bez rūpēm varētu iekārtoties jaunajā mājokļi jau rīt.
 • Visos dzīvokļos iebūvēti trīs stiklu pakešu logi un 13,3 mm biezs trīs slāņu parkets ar 2,7 mm virsējo slāni – pusmatētu ozolu Balticwood Oak Cottage.
 • Vannistabas aprīkotas ar Gustavsberg santehniku, Salsa Biston vannām ar priekšējo paneli, kā arī austriešu zīmola Eisl ūdens krāniem un dušām.
 • Sienas un apsildāmās grīdas caurvij Vidusjūras elegance – Itālijā ražotas flīzes Idea ceramica patīkami gaišos toņos.
 • Dzīvokļos, kur paredzēti divi sanitārie mezgli, aprīkots viens no tiem, otrs izbūvēts kā garderobe ar ūdens un kanalizācijas ievadiem.

Urbāna harmonija ezera krastā

Galvenais arhitekts – Viktors Valgums, arhitektūras un projektēšanas uzņēmuma Zenico Projekts dibinātājs, Būvindustrijas lielās balvas par Mūža ieguldījuma laureāts. V.Valgums izstrādājis Latvijas Arhitektu savienības profesionālos standartus.

Viktors Valgums

SIA Zenico Projekts dzīvokļu un biroja ēkas rada kopš 1995. gada. Uzņēmuma komandu veido sertificēti arhitekti ar plašu pieredzi projektēšanā. Uzņēmuma vadībā tapušas tādas Latvijas arhitektūras pērles kā Rīgas Motormuzejs, sanatorija Rīgas Jūrmala (tagad Baltic Beach Hotel), Swedbank galvenā ēka un Rietumu banka.

Būvnieks

SIA Abora – būvniecības uzņēmums ar 27 gadu pieredzi. Par uzņēmuma profesionālo veikumu pilsētvidē liecina izstāžu zāle Rīgas mākslas telpa, Latvijas Mākslas akadēmijas ēkas rekonstrukcija, Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas betona konstrukciju izbūve, viesnīcas Grand Hotel Kempinski rekonstrukcija, kā arī virkne izglītības iestāžu, sabiedrisku ēku un citu objektu Rīgā un Pierīgā.

Juris Kravalis

Ar cieņu pret vidi un cilvēkiem

Ezerjuglas ir Latvijai netipisks komplekss: tas ir vērienīgākais dzīvokļu projekts, kas realizēts vienā kārtā. Tāpēc iedzīvotājiem jau uzreiz ir pieejama visa plašā teritorija ar labiekārtotu apkārtējo vidi, bez puspabeigtības sajūtas apkārt.

Ēku projektēšanā un būvniecībā izmantotas kvalitatīvas un ilgmūžīgas inženiersistēmas un materiāli.

Sadarbības partneri

Ļauj savai ģimenei uzplaukt Ezerjuglā

Zaļa vide ikdienas ritmam, brīvbrīdim un atpūtai arī Tev.

 • Netālu atrodas bērnudārzs, skola un veikali.
 • Teritorijā iekārtoti vairāki bērnu rotaļu laukumi, kurā atrast jaunus draugus.
 • 5000 m2 plašajā ainaviskajā zonā ar soliņiem un atpūtas zviļņiem var atjaunot enerģijas krājumus siltās vasaras novakarēs.
 • Sportiska dzīvesveida cienītājus gaida vairāk nekā 600 m2 plaša aktīvā sporta zona ar āra trenažieriem, skriešanas celiņiem un konstrukciju skrituļdēļu piekritējiem.
 • Sava stāvvieta arī pašiem mazākajiem: pie kāpņu telpām ērti pieejamas ratiņu novietnes.

Apkaime ar bāgātīgu vēsturi

Juglas ezera piekraste ir vilinājusi cilvēkus jau kopš neatminamiem laikiem. 18. gadsimtā blakus Ezerjuglas atrašanās vietai tika uzcelta vasarnīca baroka stilā – Grāvenheides muiža, kas piederēja lieltirgotājam, Lielās ģildes eltermanim Ernstam Heidefogelam (Heydevogel, 1723–1788). Tur biežs viesis bija dzejnieks, filozofs, viens no romantisma pamatlicējiem Johans Gotfrīds Herders (1744–1803), kurš vairākus gadus dzīvoja Rīgā. Grāvenheide viņam bijusi ļoti mīļa, un 1766. gadā viņš tai veltījis dzejoli “Lauku dziesma Grāvenheidei”. To caurstrāvo bezgalīga mīlestība pret vietu, ko viņš uzskatījis par vienu no skaistākajām pasaulē.